סטודיו YDESIGN הוקם על מנת לחבר בין חלומות ואהבות לבין הבית.
אנו מאמינים שרק עיצוב פנים שמוזן מחלומות ואהבות הלקוח כחומר גלם מרכזי ביצירה, יוכל למלא את הלקוח באושר ואהבה אמיתית לבית, ייצור את החיבור הרגשי והאישי, ויהפוך את הבית למקום מדהים לחיות בו שנים רבות.

אנחנו מתחילים מהקשבה, הבנה, והתייחסות לכל פרט, כל בקשה, כל צורך שלכם - כל מה שאי פעם רציתם וחלמתם נפרש על השולחן, וביחד אנחנו בוחנים מחדש מה אפשרי, איך אפשרי, ומתחילים לגבש תוכנית מסודרת, איך לוקחים את כל מה שעושה לכם טוב, ומעצבים את הבית כך שהוא שיקוף של גן העדן הפרטי שלכם.
המטודולוגיה שלנו לא עוצרת באסטטיקה והחוויה שהבית מייצר - אנו ממשיכים בשיטה מסודרת של 5 שלבים לתכנון: חזון וחלום, סגנון ויזואלי, פרקטיות ותכנון מעשי, נגישות ונוחות, בטיחות ותשתיות. התכנון היסודי שלנו מבטיח שהבית יהיה יפייפה, פונקציונלי, ויחזיק לאורך שנים רבות כבסיס ועוגן בחייכם.

אני יולי דורף, הבעלים של YDESIGN.
מגיל קטן נחשפתי לעולמות העיצוב ומשהו ביצירה התחבר ככה, שידעתי שזו התשוקה שלי לכל החיים. את דרכי התחלתי בעיצוב גרפי, עברתי דרך עיצוב תערוכות, הדמיות תלת מימדיות, ומתוך כל עולמות העיצוב הדבר שנותן לי הכי הרבה סיפוק זה עיצוב הבית – יצירת חלל שהופך להיות הבסיס היומיומי שממנו יוצאים ואליו חוזרים, יש לו השלכה משמעותית על כל תחומי החיים והמשפחה. כשעושים את העיצוב נכון, ממקום של השקעה ואיכפתיות, כל המשפחה פורחת כתוצאה.

אצלנו החוויה והגישה יוצרים את התוצאות היוצאות מן הכלל. עיצוב עושים מתוך אהבה, כדי לייצר את הסביבה המושלמת לחיות בה, וכך אנו פועלים בכל פרויקט ובכל עיצוב, ביחד אנחנו יוצאים לחוויה מרגשת של יצירה עבורכם.

אנו עושים את כל סוגי עיצוב הפנים: עיצוב פנים לדירות (גם דירות קטנות), עיצוב פנים לבתים פרטיים, עיצוב פנים לסלון ולחדרי שינה, ועיצוב פנים מסחרי (משרדים, חנויות, מלונות ולובאים).

אנו רוצים לראות זוגות שיעצבו את ביתם בדמות החלומות והאהבות שלהם, שהתהליך לעולם יהיה כיף וחוייתי, וההגשמה הגדולה ביותר שאנשים יחוו בחייהם, היא בניית בית ועיצובו.