סטודיו YDesign הוקם על מנת לחבר בין חלומות לבין הבית.

אנו מאמינים שרק עיצוב פנים, שמוזן מהחלומות והאהבות שלכם כחומר גלם מרכזי ביצירה, יוכל להגשים את ציפיותיכם, וליצור את החיבור הרגשי והאישי שהופכים את הבית למקום מדהים לחיות בו שנים רבות.

אנו מתחילים מהקשבה, הבנה, והתייחסות לכל פרט, לכל בקשה ולכל צורך שלכם - כל מה שאי פעם רציתם וחלמתם נפרש על השולחן, וביחד אנחנו בוחנים מחדש מה אפשרי, כיצד הוא יוכל להתאפשר, ומתחילים יחד לגבש תוכנית מסודרת: כיצד משתמשים בכל התובנות שעלו, מחברים אותם לתקציב ומעצבים את הבית שיהיה שיקוף של גן העדן הפרטי שלכם.

המתודולוגיה שלנו לא עוצרת באסתטיקה ובחוויה שהבית מייצר - אנו מתכננים ומנהלים את הפרויקט בשיטה מסודרת בת חמישה שלבים: חזון וחלום, סגנון ויזואלי, פרקטיות תקציבית ותכנון מעשי, נגישות ונוחות, בטיחות ותשתיות.
התכנון היסודי שלנו מבטיח שהבית יהיה יפהפה, פונקציונלי, ויישמר לאורך שנים רבות כבסיס ועוגן בחייכם.

אני יולי דורף, הבעלים של YDesign.
מגיל צעיר נחשפתי לעולמות העיצוב. וכבר אז ידעתי שביצירתיות של עולמות העיצוב טמונה התשוקה שלי ובעולמות אלה אעסוק. בתחילה עסקתי בעיצוב הגרפי, עיצוב תערוכות, עיצוב אתרים ואנימציה. בהמשך שילבתי בין אלה לבין הדמיות תלת-מימדיות ועיצוב הבית, וכעת אני כל כולי מתמקדת בעיצוב הבית ומביאה אליו את כל הידע והניסיון שצברתי בכל תחומי העיצוב האחרים. כל זאת לשם יצירת חלל שמטרתו להיות הבסיס היומיומי, הפיסי והרגשי, שממנו יוצאים ואליו חוזרים.  עיצוב שהוא מצד אחד המכנה המשותף של כל בני המשפחה, ויחד עם זאת מביא לביטוי את הייחודיות של כל אחד מהם.

אני והצוות ב- YDesign מציעים נקודת ראייה שלמה ומקיפה של שילובי חומרים, מרקמים וצבעים ואת כל אלה תוכלו לראות ולחוות בהדמיות תלת-מימד שנציג בפניכם במסגרת תוכנית העיצוב.

אנו עוסקים בכל סוגי עיצוב הפנים: עיצוב פנים לוילות ובתים פרטיים, לדירות (גם דירות קטנות) וגם עיצוב פנים עסקי ומסחרי (משרדים, חנויות, מלונות ועוד).

077-803-5495
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.